HDMI & SCSI & VGA & KVM CABLE2019111209

Краток опис:

● Фабричка цена, висок квалитет и добра услуга.
lНизок MOQ.
lБрза испорака
lHDMI долг кабел/10m 150m 25m 30m /Подготвен за 4K*2K,3D,1080P со конкурентна цена.
lБесплатно снабдување со примероци.
lОдобрен сертификат: ATC, CE, FCC, RoHS, ISO итн.
lНапреден дизајн и доверлив добавувач на кабли.
● Производ изграден според стандардите IPC A-620B од класа III
● Електронско програмибилно тестирање
● Визуелна инспекција
● Документирани процедури за квалитет
● Заштита на шифра на датум и број на лота


Детали за производот

Ознаки на производи

HDMI и SCSI и VGA на QIDI CN иKVM КАБЕЛS се произведуваат под контрола на системот TQM на QIDI CN.HDMI и SCSI и VGA иKVM КАБЕЛСтела за табла S, тела за тест табла, монтажни тела и специјални алати, исто така, се произведуваат во куќата, под контрола на системот TQM на QIDI CN.QIDI CN може да им обезбеди на нашите клиенти конкурентни цени со исто ниво на квалитетни перформанси со користење на локални еквивалентни компоненти. Имаме експертиза за производство на HDMI и SCSI и VGA и KVM КАБЛИ.
Ние произведуваме и снабдуваме интегрирани HDMI & SCSI & VGA & KVM КАБЛИ за најширокиот спектар на производи за широка потрошувачка, како што е апликацијата подолу:

① Воени жици
②Поврзување на панелот
③ Инсталирање на воено возило
④Индустриски и комерцијални
⑤ Автомобилски
⑥ Научна инструментација
⑦Datacomms и Telecomms
⑧ Рамен кабел
⑨Медицински
⑩Забава / Аудио


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи