CABLE HDMI & SCSI & VGA & KVM2019111209

Përshkrim i shkurtër:

● Çmimi i fabrikës, cilësi e lartë dhe shërbim i mirë.
●MOQ i ulët.
●Dorëzimi i shpejtë
●Kabllo HDMI e gjatë/10m 150m 25m 30m /Gati për 4K*2K,3D,1080P me çmim konkurrues.
●Furnizimi me mostra falas.
●Çertifikata e miratuar:ATC,CE,FCC,RoHS,ISO etj.
● Dizajni i avancuar dhe furnizues i besueshëm i kabllove.
● Produkt i ndërtuar sipas standardeve IPC A-620B të klasit III
● Testimi Elektronik i Programueshëm
● Inspektimi vizual
● Procedurat e Cilësisë të Dokumentuara
● Mbrojtja e kodit të datës dhe numrit të lotit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

HDMI dhe SCSI dhe VGA e QIDI CNKABLLI KVMS janë prodhuar nën kontrollin e sistemit TQM të QIDI CN.HDMI & SCSI & VGA &KABLLI KVMPajisjet e pllakave S, pajisjet e bordit të testimit, pajisjet e montimit dhe veglat speciale prodhohen gjithashtu në shtëpi, nën kontrollin e sistemit TQM të QIDI CN.QIDI CN mund t'u ofrojë klientëve tanë çmime konkurruese me të njëjtin nivel të performancës cilësore duke përdorur komponentë ekuivalent me burim lokal. Ne kemi ekspertizën në prodhimin e KABLEVE HDMI & SCSI & VGA & KVM.
Ne prodhojmë dhe furnizojmë kabllo të integruara HDMI & SCSI & VGA & KVM për shumëllojshmërinë më të gjerë të produkteve të konsumit, siç është aplikacioni më poshtë:

① Instalime elektrike
②Instalimet e panelit
③ Lidhja elektrike e automjeteve ushtarake
④ Industriale dhe Tregtare
⑤ Automobilistik
⑥ Instrumentimi Shkencor
⑦Datacomms & Telecomms
⑧ Kabllo e sheshtë
⑨Mjekësi
⑩Argëtim / Audio


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme